Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO од Бугарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLVO FH16 750
4
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража Сила 750 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување VOLVO FH16
5
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Equip’men
Година 1998 Километража 850000 км Сила 520 кс
Бугарија, Ихтиман
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLVO VNL 780
5
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2013 Километража Сила 600 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување VOLVO FH16 750
4
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 700000 км Сила 750 кс
Бугарија, Ихтиман
камион за шлепување VOLVO FH13 480
3
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Equip’men
Година 2009 Километража 653000 км Сила 480 кс
Бугарија, Ихтиман
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се