Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLVO од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 13878 кг
Година 1980-09-09 Километража 362101 км Сила 299 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1989-04-21 Километража 821623 км Сила
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување VOLVO FL 614 камион за шлепување VOLVO FL 614 камион за шлепување VOLVO FL 614
3
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 6560 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 275000 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 14700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-01-21 Километража 672500 км Сила 260 кс
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-12-03 Километража 4491 км Сила 320 кс
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 835000 км Сила 280 кс
Белгија, Beveren
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се