Филтри -

Камиони за шлепување VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување VOLKSWAGEN: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување VOLKSWAGEN CRAFTER (EXPORT NUMBERS READY)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1615 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 239692 км Сила 120 kW
Естонија, Sauga vald
камион за шлепување VOLKSWAGEN CRAFTER 4x2 Recovery vehicles (platform wreckers) - 19
57
Контактирајте го продавачот
аукција 30.370 € SEK 310.000 SEK
Носивост 1105 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила 177 кс
Шведска, Gothenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT 55
31
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг
Година 1995 Километража 225000 км Сила 100 кс
Полска, jordanów
камион за шлепување VOLKSWAGEN LT 46
12
Контактирајте го продавачот
6.306 € PLN 28.700 PLN
Носивост 1400 кг
Година 2004 Километража 267000 км Сила 158 кс
Полска, Opole Lubelskie
камион за шлепување VOLKSWAGEN T5 DOKA
4
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2014-06 Километража 179000 км Сила 140 кс
Германија, Kassel
камион за шлепување VOLKSWAGEN Amarok V6 3.0 V6TDI 300 HP 4 - Motion
21
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.08 м³
Година 2018-07-11 Километража 38700 км Сила 300 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување VOLKSWAGEN Crafter 2.5 TDI 100 KW
6
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 1080 кг Евро Euro 5
Година 2011-12-21 Километража 147218 км Сила 136 кс
Холандија, Zaandam
камион за шлепување VOLKSWAGEN CRAFTER
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 1140 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 225000 км Сила 163 кс
Холандија, Wijchen
камион за шлепување VOLKSWAGEN Crafter Lepelwagen
25
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 4
Година 2008-04-09 Километража 412547 км Сила 165 кс
Холандија, Badhoevedorp
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се