Филтри -

Камиони за шлепување Scania од Полска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камиони за шлепување Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
115.200 € PLN 490.000 PLN
Евро Euro 6 Макара макара
Година 2014 Километража 745576 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
46.770 € PLN 199.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 1997 Километража 108000 км Сила
Полска, Ciechanów

Други марки во делот "Камиони за шлепување од Полска"

Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2001 Километража 979201 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
79.910 € PLN 340.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Носивост 6800 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 743000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-05 Километража 279000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
79.910 € PLN 340.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Olsztyn
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.800 € PLN 80.000 PLN
Носивост 17000 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2006 Километража 360000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
22.560 € PLN 96.000 PLN
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 410000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
78.340 € PLN 333.300 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2024 Километража 25 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
119.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2024 Километража 50 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
69.450 € PLN 295.500 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2023 Километража 600 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
70.490 € PLN 299.900 PLN
Носивост 18600 кг
Година 2014 Километража 523000 км Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Носивост 15110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 812000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 680000 км Сила
Полска, Krakow
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи