Филтри -

Камиони за шлепување Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони за шлепување Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 483543 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 10090 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1965-09-13 Километража 513380 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Носивост 7950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-02-26 Километража 601450 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 3850 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1975-01-24 Километража 374801 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-03 Километража 683925 км Сила
Холандија, Gilze
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се