Филтри -

Камиони за шлепување SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување SCANIA од Полска: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.050 € PLN 85.000 PLN
Година 2007 Километража Сила 380 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
18.050 € PLN 85.000 PLN
Година 2007 Километража 970000 км Сила 380 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 11/2005 Километража 780000 км Сила 380 кс
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-30 Километража 505000 км Сила 310 кс
Полска, Nowy Sącz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се