Филтри -

Камиони за шлепување SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување SCANIA: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.028 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 460000 км Сила 320 кс
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-05-05 Километража 773881 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аукција 18.770 € SEK 200.000 SEK
Година 2011 Километража Сила 280 кс
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11220 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 316875 км Сила 530 кс
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 568890 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 702000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 1991 Километража 775600 км Сила 265 kW
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
15.990 € PLN 75.000 PLN
Година 2007 Километража Сила 380 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
15.990 € PLN 75.000 PLN
Година 2007 Километража 970000 км Сила 380 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 12413 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1985 Километража 787465 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
119.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 04/2011 Километража 1231 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Носивост 16200 кг
Година 1995 Километража 1100000 км Сила 280 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 11/2005 Километража 780000 км Сила 380 кс
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-30 Километража 505000 км Сила 310 кс
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила 420 кс
Обединето Кралство, Armagh
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се