Филтри -

Камиони за шлепување SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување SCANIA од Естонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 775600 км Сила 360 кс
Естонија, Tallin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 400000 км Сила 340 кс
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
84.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Естонија, Tallin
Контактирајте го продавачот
33.600 €
Година 1991 Километража 775600 км Сила 265 kW
Естонија, Tallinn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се