Филтри -

Камиони за шлепување Renault од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони за шлепување Renault од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Носивост 9110 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 590000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2007-04-25 Километража 524000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 10310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 744000 км Сила
Полска, Michalinów
Контактирајте го продавачот
18.010 € PLN 78.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 736000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
38.090 € PLN 165.000 PLN
Носивост 1200 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Jasienica
Контактирајте го продавачот
35.300 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Andreis Макара макара
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Jasienica
Контактирајте го продавачот
22.850 € PLN 99.000 PLN
Носивост 9600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Сила
Полска, Zadarman
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11800 кг Макара макара
Година 2002 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
19.600 € PLN 84.900 PLN
Година 2013 Километража 473000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 01/2017 Километража 529 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
58.830 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Модел TBZ
Година 2020 Километража 117260 км Сила
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-27 Километража 532000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
18.470 € PLN 80.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07 Километража 763000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
40.610 € PLN 175.900 PLN
Година 2023 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
27.590 € PLN 119.500 PLN
Носивост 1170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел JEGGER Макара макара
Година 2020 Километража 76252 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Носивост 14000 кг Макара макара
Година 2012 Километража 387129 км Сила
Полска, Kęty
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се