Филтри -

Камиони за шлепување Renault од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони за шлепување Renault од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2590 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 551328 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4490 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 534425 км Сила
Холандија, Someren
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Носивост 4845 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 271541 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
65.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 506629 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 1044 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Sevan Janssens Макара макара
Година 10/2015 Километража 68000 км Сила
Холандија, Delfgauw
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се