Филтри -

Камиони за шлепување Renault од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за шлепување Renault од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2006 Километража 382378 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 2016-03 Километража 264000 км Сила
Германија, Harrislee
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.495 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 2016-08 Километража 217750 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Носивост 2870 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Isoli Макара макара
Година 2015-08 Километража 248679 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 06/2016 Километража 227517 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 06/2016 Километража 180000 км Сила
Германија, Hilden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се