Филтри -

Камиони за шлепување Renault од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи

7 огласа: Камиони за шлепување Renault од Франција

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
4.900 € Без ДДВ
1988
289279 км
Сила 150 кс (110 kW) Гориво дизел Носивост 1120 кг Оскина конфигурација 4x2
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
18.900 €
1998
415000 км
Сила 135 кс (99 kW) Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2006
587600 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 13050 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
17.990 €
246671 км
Сила 150 кс (110 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија со пружина Марка на каросерија Fiault Макара макара
Франција, Espalion
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
1986
287193 км
Сила 150 кс (110 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1995
432100 км
Марка на каросерија Besse & Aupy
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
652000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи