Филтри -

Камиони за шлепување RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување RENAULT од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување RENAULT PLATFORMA - NAJAZD ,AUTOLAWETA
5
3.300 € Без ДДВ
Носивост 1530 кг Суспензија пневматски/пневматски Модел AUTOLAWETA
Година 2020 Километража Сила
Полска, Strachosław
камион за шлепување RENAULT MASTER // 2020 // LAWETA// ZESTAW ZAMIANA
15
30.670 € PLN 139.000 PLN
Година 2020-12 Километража Сила 180 кс
Полска, Michałów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување RENAULT Premium pomoc drogowa laweta płyta hydrauliczna holownik widły
42
23.170 € PLN 105.000 PLN
Носивост 9500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-08 Километража 750000 км Сила 280 кс
Полска, Strachosław
нови камион за шлепување RENAULT Master Autotransporter
5
26.700 € PLN 121.000 PLN
Носивост 1220 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 3 км Сила
Полска, Barczewo
камион за шлепување RENAULT Midlum 220
14
17.900 € Без ДДВ
Носивост 6400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила 220 кс
Полска, Kalisz
камион за шлепување RENAULT PREMIUM 430 dxi pomoc drogowa
10
24.270 € PLN 110.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 643000 км Сила
Полска, Grzędy
нови камион за шлепување RENAULT NAJAZD AUTOLAWETA POMOC DROGOWA ALUMINIOWA HOMOLOGACJA
8
3.965 € PLN 17.970 PLN
Година 2020 Километража Сила
Полска
камион за шлепување RENAULT PREMIUM
10
3.420 € PLN 15.500 PLN
Носивост 6250 кг
Година 2002-09-05 Километража 372444 км Сила 469 кс
Полска, Glogow Malopolski
камион за шлепување RENAULT Premium
11
3.420 € PLN 15.500 PLN
Носивост 5700 кг
Година 2003-12-03 Километража 272000 км Сила 480 кс
Полска, Glogow Malopolski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се