Филтри -

Камиони за шлепување RENAULT од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување RENAULT од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување RENAULT Mascott 130 DCI / Schlepper / Rampen / Tank
26
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2004-06 Километража 143195 км Сила 131 кс
Германија, Saarlouis
камион за шлепување RENAULT G260 Depanage
13
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 10/1988 Километража 371000 км Сила
Германија, RHEINE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување RENAULT 320.26 Spezialtransporter
1
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007-10 Километража 252777 км Сила 320 кс
Германија, Eichenzell
камион за шлепување RENAULT 370.26   Finanzierung , Leasing Möglich
1
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2009-02 Километража 418007 км Сила 370 кс
Германија, Eichenzell
камион за шлепување RENAULT Premium 250Top org 70000km  Kran Schiebe-Plateau
30
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 6730 кг Евро Euro 2
Година 2000-04 Километража 71000 км Сила 250 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување RENAULT Premium 250Top
30
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 6730 кг Евро Euro 2
Година 2000-04 Километража 71000 км Сила 250 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување RENAULT 320.26 Spezialtransporter
1
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 303000 км Сила 320 кс
Германија, Eichenzell
камион за шлепување RENAULT 320.26
20
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 303000 км Сила 320 кс
Германија, Eichenzell
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се