Филтри -

Камиони за шлепување RENAULT од Франција

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување RENAULT од Франција: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Носивост 1960 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Fiault Модел Basculant-coulissant + Treuil
Година 07/1991 Километража 382000 км Сила 111 кс
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4330 кг Евро Euro 3
Година 05/2005 Километража 660331 км Сила 220 кс
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 3270 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2001 Километража 285000 км Сила 150 кс
Франција, HUTTENHEIM
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се