Филтри -

Камиони за шлепување RENAULT од Европа

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

43 огласа: Камиони за шлепување RENAULT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Носивост 8450 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1981 Километража 250000 км Сила
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
16.250 € PLN 72.500 PLN
Година 2015 Километража 410000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 06/2016 Километража 227517 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Суспензија пневматски/пневматски Модел Tranutec Макара макара
Година Километража 616000 км Сила
Германија, Westerheim
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 1230 кг Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 348800 км Сила
Латвија, Zaķumuiža
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Макара макара
Година 2001 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Суспензија хидраулично Макара макара
Година 01/2001 Километража 189643 км Сила
Франција, Saint-Leu-d'Esserent
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 02/1986 Километража 287193 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-04 Километража 488000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
2.690 € PLN 12.000 PLN
Година 2023 Километража Сила
Полска, Strachosław
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Макара макара
Година 2007 Километража 648281 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
52.450 € Без ДДВ
Носивост 1092 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 158 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 195064 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2003 Километража 600000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 1240 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 51356 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
19.030 € PLN 84.900 PLN
Година 2013 Километража 478000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Jegger Макара макара
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15430 кг Евро Euro 5 Макара макара
Година 02/2014 Километража 368560 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Макара макара
Година 2015 Километража 486987 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 323000 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
17.490 € PLN 78.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 736000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
51.950 € Без ДДВ
Носивост 4485 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 326428 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
16.450 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Макара макара
Година 06/2001 Километража Сила
Белгија, Châtelet
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-08-01 Километража 556000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2003-03 Километража 69000 км Сила
Германија, Bedburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се