Филтри -

Камиони за шлепување RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување RENAULT од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување RENAULT tow truck, 2001
29
аукција 2.600 €
Година Километража 329580 км Сила
Белгија, Sint-Niklaas
камион за шлепување RENAULT MAXITY + Plateau JIGE COULISANT + TREUIL(5t)
18
34.900 € Без ДДВ
Носивост 1235 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-12-28 Километража 57181 км Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување RENAULT 150 DCI
15
8.750 € Без ДДВ
Носивост 2580 кг Евро Euro 3
Година 2002-10-31 Километража 308000 км Сила 140 кс
Белгија, Meer
камион за шлепување RENAULT S110 **TOWTRUCK-DEPANEUR**
11
4.450 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1986-08-14 Километража 178905 км Сила
Белгија, Kessel
камион за шлепување RENAULT Magnum 385 depannage/crane/grue
12
16.200 € Без ДДВ
Носивост 4220 кг Евро Euro 2
Година 1992-01-10 Километража 854749 км Сила
Белгија, Bree
камион за шлепување RENAULT S 135
9
цена на барање
Година 11/1996 Километража 595211 км Сила 135 кс
Белгија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се