Филтри -

Камиони за шлепување PEUGEOT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување PEUGEOT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Евро Euro 6 Макара макара
Година 06/2017 Километража 98000 км Сила 130 кс
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
23.944 € Без ДДВ
Носивост 1290 кг
Година 2019 Километража 89338 км Сила 165 кс
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
Продавач на Autoline: 3 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се