Филтри -

Камиони за шлепување NISSAN

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување NISSAN: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување NISSAN NT400
15
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2017-11 Километража 29235 км Сила 131 кс
Белгија, Roeselare
камион за шлепување NISSAN Navara 2.5TD 4x4 TBZ
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.700 € Без ДДВ
Носивост 1135 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04-15 Километража 201048 км Сила 190 кс
Холандија, Someren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување NISSAN Cabstar 110.35
4
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Носивост 1299 кг Евро Euro 2
Година 05/1999 Километража 625600 км Сила 110 кс
Шпанија, Madrid
камион за шлепување NISSAN Atleon 110.56
4
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 2099 кг Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 736871 км Сила 125 кс
Шпанија, Madrid
камион за шлепување NISSAN ATLEON- Abschleppwagen
25
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 2240 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07-05 Километража 407000 км Сила 101 kW
Бугарија, RUSE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се