Филтри -

Камиони за шлепување Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

39 огласа: Камиони за шлепување Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.670 € PLN 140.000 PLN
Носивост 5690 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2011 Километража 437618 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 812000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 5990 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража 987654 км Сила
Полска, Czajęcice
Контактирајте го продавачот
34.731 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 380000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Макара макара
Година 2007 Километража 812000 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
22.400 € PLN 96.000 PLN
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 410000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
119.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2024 Километража 50 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
79.340 € PLN 340.000 PLN
Носивост 13260 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 11/2013 Километража 930000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
46.200 € PLN 198.000 PLN
Макара макара
Година 2016 Километража 720000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-11-26 Километража 531000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Марка на каросерија Akin Макара макара
Година 01/1992 Километража 661000 км Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
71.170 € PLN 305.000 PLN
Носивост 5170 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража 86000 км Сила
Полска, Bartoszyce
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 05/2018 Километража 105000 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
59.690 € Без ДДВ
Носивост 6130 кг Евро Euro 6 Макара макара
Година 2014 Километража 240730 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
47.700 € Без ДДВ
Носивост 7315 кг
Година 2014 Километража 67000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-10-25 Километража 655000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-10-10 Километража 470000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 7010 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 529790 км Сила
Полска, Czajęcice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи