Филтри -

Камиони за шлепување Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони за шлепување Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Носивост 5900 кг Евро Euro 5
Година 2013-03-14 Километража 106140 км Сила
Холандија, WEERT
Контактирајте го продавачот
78.950 € Без ДДВ
Носивост 1722 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 82 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 3980 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 586519 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 2140 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 326738 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Носивост 13372 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 749393 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 3340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985-02-21 Километража 148015 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2190 кг Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 1988-01-25 Километража 271273 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Tijhof Модел jige simplex 6t5
Година 06/1997 Километража 445000 км Сила
Холандија, Liempde
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 1050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1981-02-16 Километража 135534 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 5200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1991 Километража 683383 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 319651 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
78.750 € Без ДДВ
Носивост 1739 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 99 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3250 кг Евро Euro 1
Година 1987-01-01 Километража 270000 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 142721 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Модел Höötmann Макара макара
Година 1989-11 Километража 494838 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година 1967-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Носивост 1210 кг Евро Euro 2 Макара макара
Година 1998-01-22 Километража 289054 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Носивост 1453 кг Евро Euro 5
Година 2012-10-02 Километража 90099 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Година 1989-11 Километража 494838 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15895 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 250 км Сила
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6484 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 490026 км Сила
Холандија, Rijen
Контактирајте го продавачот
99.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 38777 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4070 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел Tischer Макара макара
Година 06/2018 Километража 320402 км Сила
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3860 кг
Година 01/1973 Километража 63409 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 150 км Сила
Холандија, Someren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се