Филтри -

Камиони за шлепување MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MITSUBISHI: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MITSUBISHI Super Great
40
Контактирајте го продавачот
42.600 € RUB 3.811.000 RUB
Година 2003 Километража 600000 км Сила
Русија, Владивосток
нови камион за шлепување MITSUBISHI FUSO CANTER 9C18
11
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Tevor Модел ZP40
Година 2021 Километража Сила 175 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MITSUBISHI Canter 7 C 15 DOKA Csörlővel
11
Контактирајте го продавачот
19.900 € HUF 7.125.000 HUF
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 115000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MITSUBISHI L200
15
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Foima Модел FPZ35 4X4
Година 2014-06-25 Километража 12000 км Сила 136 кс
Швајцарија, Genf
камион за шлепување MITSUBISHI 7C18D Fuso Seilwinde Schiebe-Plateau
27
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 2230 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05 Километража 68000 км Сила 175 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MITSUBISHI 7C18D
25
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05 Километража 68000 км Сила 175 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MITSUBISHI Canter 65C18
11
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 150000 км Сила 132 kW
Италија, Torino
камион за шлепување MITSUBISHI Canter 8C14D DOKA Falkom
14
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2080 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-02-20 Километража 328843 км Сила 143 кс
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се