Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 815 Járműszállító csörlővel és rámpával
12
Контактирајте го продавачот
11.380 € HUF 4.100.000 HUF
Година 1999 Километража 363092 км Сила 152 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 Autószállító csörlővel
10
Контактирајте го продавачот
45.790 € HUF 16.500.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 580000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814
13
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 2
Година 1995 Километража 569000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2544
10
Контактирајте го продавачот
87.980 € HUF 31.700.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 172000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 416 CDI
4
Контактирајте го продавачот
9.714 € HUF 3.500.000 HUF
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел Emelve vontató
Година 2006-05 Километража 246726 км Сила 115 kW
Унгарија, Tatabánya
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 4141
12
Контактирајте го продавачот
142.800 € HUF 51.450.000 HUF
Година 2006 Километража 471000 км Сила 500 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се