Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Полска: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO  1223 LNR
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP50-C1
Година 2021 Километража 15 км Сила 238 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ AROCS 5 4153
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 15 км Сила 530 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , MEGA , NEW BODY 8,3m , hydraulic ramp
52
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Winch ,remote control
51
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2545 , MAN TGX 26.460 , TGL 8.180 , TGL 12.220
28
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 100000 км Сила
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542, 2545, MAN TGX 26.460, TGL 8.180, TGL 12.220
28
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 100000 км Сила
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ DAIMLERCHRYSLER
6
Контактирајте го продавачот
16.480 € PLN 75.000 PLN
Марка на каросерија Omars
Година 12/2002 Километража 277485 км Сила
Полска, Majdan
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 815
6
Контактирајте го продавачот
4.395 € PLN 20.000 PLN
Година 2000 Километража Сила 150 кс
Полска, Bedlno
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 818 / LAWETA / NAJAZD / Wciągarka / 6 osobowy
14
Контактирајте го продавачот
9.559 € PLN 43.500 PLN
Година 2005 Километража 800000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Sprinter 319 *LED* Navi 10,25" Alu 17"  S O F O R
25
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел ALUMINIUM BFZ AUFBAU
Година 2021 Километража 10 км Сила
Полска, Bolesławiec
камион за шлепување MERCEDES-BENZ AXOR / 1829/ RAMA 7.20/ 260000 tys km
34
Контактирајте го продавачот
13.180 € PLN 60.000 PLN
Година 2009 Километража 260000 км Сила 240 кс
Полска, Radomsko
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2540
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Andreis Модел Bonifacy
Година 1997-10-01 Километража 307000 км Сила 400 кс
Полска, Częstochowa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ AUTO POMOC LAWETA POJAZD SPECJALNY
21
Контактирајте го продавачот
4.373 € PLN 19.900 PLN
Година 2021 Километража Сила
Полска, Grzędy
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 1518 / LAWETA / NAJAZD
13
Контактирајте го продавачот
13.070 € PLN 59.500 PLN
Година 2005 Километража 570000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 917
10
Контактирајте го продавачот
19.010 € PLN 86.500 PLN
Носивост 3810 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2000 Километража 370000 км Сила 170 кс
Полска, Warszawa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се