Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 317 CDI
22
Контактирајте го продавачот
55.950 €
Носивост 1230 кг Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 178 км Сила 170 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1023L
45
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Година 2018-01 Километража 276860 км Сила
Холандија, Haelen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Axor 2533 6X2 Manual Liftachse Euro 4 Fassi F150A.22
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2010-05-27 Километража 274845 км Сила 330 кс
Холандија, Veghel
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814
7
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992-01-01 Километража 134527 км Сила 140 кс
Холандија, Heiloo
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1224 EUROTECHNIK Bergingsvoertuig - Recovery truck - Bergu
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
125.500 € Без ДДВ
Носивост 3725 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-01-01 Километража 75 км Сила 238 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување MERCEDES-BENZ LAK 1513 / 4x4 / Uniek Bergingsvoertuig - Recovery Truck
34
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3860 кг
Година 1973-10-09 Километража 63409 км Сила 131 кс
Холандија, Weert
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 6 Cilinder Full steel NL Truck
13
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 2630 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993-09-17 Километража 356000 км Сила 132 кс
Холандија, Wezep
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 1328 TOWTRUCK, 10 TM CRANE, WHEEL-LIFT, WINCH
29
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3780 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-28 Километража 295901 км Сила 279 кс
Холандија, Lienden
камион за шлепување MERCEDES-BENZ LP 809
6
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Носивост 2740 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992-12-15 Километража 213032 км Сила 90 кс
Холандија, Heiloo
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 812 Abschlepp (Year 2016)
17
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-05-02 Километража 285143 км Сила 122 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 Oprijwagen
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3250 кг
Година 1987-01-01 Километража 270000 км Сила
Холандија, Weert
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 818 Blue Tec4 & Aanhanger Witteveen maat L660/B.230/ Kar W
43
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг
Година 2006-03-08 Километража 442696 км Сила 177 кс
Холандија, Roosendaal
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1324 Tischer
31
Контактирајте го продавачот
52.950 €
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 254048 км Сила 238 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 1924 LAK - 4x4 / UNIQUE
5
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 1
Година 1967-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ACTROS 2542 CRANE 27.5 TON BRILLE 6 TON unused *Gereserveerd*
26
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05-30 Километража 148520 км Сила 449 кс
Холандија, Lienden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се