Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Грција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Грција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 OLA TA ANTALAKTIKA '85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 5/1985 Километража 115000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ 4,80 ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Μ '87 камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ 4,80 ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Μ '87 камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ 4,80 ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Μ '87
3
Контактирајте го продавачот
30 € Без ДДВ
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
10 €
Модел bim ok 400
Година 06/2015 Километража 2 км Сила
Грција, Chalkidiki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се