Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Германија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
20
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Суспензија пружина/пневматски Модел Kuvvetli
Година 2006-06 Километража 33315 км Сила
Германија, Hilden
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
17
Контактирајте го продавачот
30.821 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11 Километража 605446 км Сила 130 kW
Германија, Hilden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 316 CDI
11
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 219000 км Сила
Германија, München
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 923 Plateau neu überholt
35
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 2750 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-08-12 Километража 394000 км Сила 170 kW
Германија, Selm
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 2533 Spezialtransporter
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 432836 км Сила 326 кс
Германија, Eichenzell
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 2532
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007-10 Километража 496669 км Сила 320 кс
Германија, Eichenzell
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 419 Autotransporter Schlaf 3er Zug
15
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 419 Autotransporter LED, Luft SOFORT
15
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Vario 816 D
16
Контактирајте го продавачот
18.777,31 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 166599 км Сила 156 кс
Германија, Hildesheim
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 Abschlepper Seilwinde Schiebe-Plateau
26
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 1991-09 Километража 342000 км Сила 139 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 Abschlepper Seilwinde Schiebe-Plateau Kran
27
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 1991-09 Километража 342000 км Сила 139 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1224 A
26
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 352000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1224
26
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 352000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego1224 Brille Winde
30
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3570 кг Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 538000 км Сила 238 кс
Германија, Kassel
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 F
9
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-06 Километража 12912 км Сила 132 кс
Германија, Fließem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се