Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ: 95 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
20
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Суспензија пружина/пневматски Модел Kuvvetli
Година 2006-06 Километража 33315 км Сила
Германија, Hilden
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO  1223 LNR
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP50-C1
Година 2021 Километража 15 км Сила 238 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ AROCS 5 4153
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 15 км Сила 530 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , MEGA , NEW BODY 8,3m , hydraulic ramp
52
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Winch ,remote control
51
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2545 , MAN TGX 26.460 , TGL 8.180 , TGL 12.220
28
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 100000 км Сила
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542, 2545, MAN TGX 26.460, TGL 8.180, TGL 12.220
28
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 100000 км Сила
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 Autószállító csörlővel
10
Контактирајте го продавачот
45.690 € HUF 16.500.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 580000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 319
17
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 01/2018 Километража 23 км Сила
Романија, Fălticeni
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 809 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Unimog U 5000
18
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04-29 Километража 138000 км Сила 160 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542
11
Контактирајте го продавачот
51.510 € HUF 18.600.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
17
Контактирајте го продавачот
30.821 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11 Километража 605446 км Сила 130 kW
Германија, Hilden
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 317 CDI
22
Контактирајте го продавачот
55.950 €
Носивост 1230 кг Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 178 км Сила 170 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 316 CDI
11
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 219000 км Сила
Германија, München
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се