Филтри -

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MERCEDES-BENZ од Белгија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 914 4X2 in very good working condition
12
10.950 € Без ДДВ
Носивост 4140 кг
Година 1996-06-05 Километража 545070 км Сила
Белгија, HARCHIES
камион за шлепување MERCEDES-BENZ
10
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1985 Километража 394800 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MERCEDES-BENZ VARIO 814D
10
8.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03 Километража 386658 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814 L - TOP !
10
6.450 € Без ДДВ
Носивост 3340 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1993-05-07 Километража 262450 км Сила 136 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MERCEDES-BENZ atego1018
15
18.000 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел sevan janssens
Година 2002-01-07 Километража 376000 км Сила 180 кс
Белгија, Mont-de-l'Enclus
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814
10
8.850 € Без ДДВ
Зафатнина 20.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1987-12 Километража 378169 км Сила 190 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1218
11
27.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars
Година 09/2007 Километража 93000 км Сила
Белгија, Mechelen
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Ecoliner 914  mit ISOLI   Aufbau und Brille
12
7.350 € Без ДДВ
Година 1987-06 Километража 570000 км Сила 140 кс
Белгија, Hulshout
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 2632 6x4
31
39.500 € Без ДДВ
Носивост 6905 кг
Година 1982-07-01 Километража 669832 км Сила 320 кс
Белгија, Meer
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 2535 LS
13
18.750 € Без ДДВ
Носивост 12040 кг Евро Euro 2
Година 2001-02-08 Километража 969000 км Сила 350 кс
Белгија, Meer
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 814
4
5.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила 115 кс
Белгија, Beveren
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 1523 PORTE ENGIN
10
11.450 € Без ДДВ
Носивост 7750 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-07-10 Километража 295378 км Сила 230 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MERCEDES-BENZ tampon signalisation routière
10
цена на барање
Година Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се