Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за шлепување MAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
103.900 € Без ДДВ
Носивост 14200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2018 Километража 685000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2015 Километража 441000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 346000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 477000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража 234000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11060 кг Евро Euro 5 Макара макара
Година 2013 Километража 405500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 4215 кг Модел Darus
Година 2006 Километража 127000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 522000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 01/2018 Километража 443000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се