Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MAN од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Модел Tischer 4000 Макара макара
Година 03/2008 Километража 478000 км Сила 151 kW
Словачка
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел INT-16
Година 11/2021 Километража 100 км Сила 340 кс
Словачка, Trnava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Metro Tow Trucks INT-35
Година 03/2021 Километража 18200 км Сила 316 kW
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT 5
Година Километража 28000 км Сила 130 кс
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел RTR70 SL
Година 2010 Километража 60500 км Сила 440 кс
Словачка, Trnava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се