Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Полска

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи

34 огласа: Камиони за шлепување MAN од Полска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
75.000 € Без ДДВ
2013
300000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15520 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.920 € 299.900 PLN
2014
523000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 18600 кг
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
280000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 18260 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
65.000 € Без ДДВ
2014
520000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15110 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
300000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15520 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2014
380000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15930 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
2017
740000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14340 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
2017
680000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14340 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.300 € Без ДДВ
2014
477000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 16150 кг Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
18.650 € 80.000 PLN
2006
360000 км
Сила 320 кс (235 kW) Гориво дизел Носивост 17000 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
2015
441000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 16000 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
2014
534000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 16000 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
2014
477000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 16000 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
2002
833000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 5300 кг
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
2013
565000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
2009
743000 км
Сила 280 кс (206 kW) Гориво дизел Носивост 6800 кг Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
34.940 €
2013
400000 км
Гориво дизел
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
59.450 € 255.000 PLN
2017
375694 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
46.160 € 198.000 PLN
2017
660000 км
Сила 500 кс (368 kW) Гориво дизел Носивост 15500 кг
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
1996
875000 км
Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 18000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Dębno
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
2012
195000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија хидраулично
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
2018
443000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
93.800 € Без ДДВ
2018
685000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14200 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
2014
466000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
13.290 € 57.000 PLN
2006
460000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 2900 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Świętoszówka
Контактирајте го продавачот
345.500 € Без ДДВ
2015
331000 км
Сила 441 кс (324 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Макара макара
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи