Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Норвешка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за шлепување MAN од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 4630 кг
Година 2019 Километража 377720 км Сила
Норвешка, Sandnes
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-12 Километража 505000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Носивост 16415 кг Евро Euro 2
Година 1995 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 4300 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 505828 км Сила
Норвешка, Tistedal
камион за шлепување MAN 10.223 *TOW TRUCK *GLASSES *REMOTE *PLATFORM 6m камион за шлепување MAN 10.223 *TOW TRUCK *GLASSES *REMOTE *PLATFORM 6m камион за шлепување MAN 10.223 *TOW TRUCK *GLASSES *REMOTE *PLATFORM 6m
3
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-02 Километража 280000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се