Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MAN од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN TGM 15.250
29
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 04/2011 Километража Сила
Холандија, Haelen
камион за шлепување MAN TGS 19.440 4X2 MANUAL + SPITZER 57.000 LITER KIEPER BULK
25
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 30580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-25 Километража 1003010 км Сила 440 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MAN TGL 12.250 4X2 BL Bergingstruck Ex-Overheid !
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3080 кг Евро Euro 5
Година 2009-09-24 Километража 772541 км Сила 250 кс
Холандија, Vuren
камион за шлепување MAN TGL 10.220 4X2 BL Jigé
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 3475 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-02 Километража 576886 км Сила 220 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување MAN TGM 12.290 Aut. Euro 5 EEV Falkom FAS6000 1+1 Doppel Bril Lier
36
Контактирајте го продавачот
33.750 €
Носивост 2330 кг Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 487750 км Сила 290 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување MAN TGL 12.220 4X2 Dubbelcabine Euro 5 - DGT 5502 - 1 Ramsey lier (V
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 3530 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03-03 Километража 773702 км Сила 220 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување MAN TGM 12.250 4X2 Euro 5 Bergingswagen/Abschleppwagen Winch
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.300 € Без ДДВ
Носивост 4225 кг Евро Euro 5
Година 2012-03-20 Километража 400919 км Сила 250 кс
Холандија, Veghel
камион за шлепување MAN TGM 12.250 4X2 DubbelCabine Euro5 - Manual - FALKOM FAS5000 - Du
25
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Носивост 3605 кг Евро Euro 5
Година 2012-10-18 Километража 794000 км Сила 250 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување MAN TGM 12.240 Falkom Recovery truck
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Носивост 2150 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-08 Километража 588688 км Сила 240 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување MAN TGL 12 220 EEV / TOW ABSCHLEPP DEPANAGE 3 CARS!
25
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 3575 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-21 Километража 736200 км Сила 220 кс
Холандија, Rijnsburg
камион за шлепување MAN TGL 12.210 Aut. Tischer Bergingstruck Bril 2X Lier
34
Контактирајте го продавачот
18.450 €
Носивост 4680 кг Евро Euro 4
Година 2009-02 Километража 472665 км Сила 205 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување MAN TGM 12.250 4X2 DubbelCabine Euro5 - Manual - FALKOM FAS5000 - FA
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Носивост 3605 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-23 Километража 740325 км Сила 250 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување MAN TGL 12.220 4X2 Dubbele cabine Euro 5 - DGT 5502 - 2x Ramsey lier
25
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Носивост 3540 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-04 Километража 784400 км Сила 220 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување MAN TGL 12.220 4X2 Dubbele cabine Euro 5 - DGT 5502 - Ramsey lier (V
25
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Носивост 3575 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-18 Километража 686641 км Сила 220 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување MAN 40.400 Abschleppwagen/Afsleepwagen Faun L908/55A (old timer)
8
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1970-12-28 Километража 319035 км Сила 209 кс
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се