Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MAN од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување MAN TGS 33.480 BB Abschleppwagen mit Funk
13
279.000 € Без ДДВ
Носивост 17000 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 480 кс
Германија, Bovenden
камион за шлепување MAN TG-L8.8180 FG mit neuem Schiebeplateau
15
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 130400 км Сила 179 кс
Германија, Neunkirchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MAN TGL 8.220
9
цена на барање
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 31000 км Сила 220 кс
Германија, Bad Bentheim
камион за шлепување MAN TGL 8
22
ВИДЕО
17.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 252100 км Сила 179 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион за шлепување MAN 14.220 Happy new Year -2021
20
21.420 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5000 кг Суспензија пружина/пневматски Модел Tischer Plateau
Година 1996-09-17 Километража 270000 км Сила 162 кс
Германија, Selm
камион за шлепување MAN 8.150 Abschleppwagen / Brillenwagen
22
цена на барање
Година 1988-07 Километража 39700 км Сила 150 кс
Германија, Saarlouis
камион за шлепување MAN L 2000
7
6.500 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 234380 км Сила 153 кс
Германија, 67227 Frankenthal
камион за шлепување MAN TG-L8.8180 FG
13
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-09 Километража 92200 км Сила 179 кс
Германија, Neunkirchen
камион за шлепување MAN TGA 26.360 6x2-4 BL Abschleppwagen, Schiebep
15
29.900 € Без ДДВ
Носивост 11145 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 423790 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион за шлепување MAN L 8.150
12
4.900 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 285000 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
камион за шлепување MAN L 8.150
15
7.900 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 200000 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
камион за шлепување MAN M04
28
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1995-03 Километража 240000 км Сила 220 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MAN M04 Kran Schiebe-Plateau Seilwinde analog Tacho
28
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1995-03 Километража 240000 км Сила 220 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MAN TGM 18.290
28
19.900 € Без ДДВ
Година 2010-05 Километража 386500 км Сила
Германија, Saarlouis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се