Филтри -

Камиони за шлепување MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MAN од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN TGM 12.240 - DOKA - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
31
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
камион за шлепување MAN TGL12.250 DOKA FIAULT PF60 L cabine
13
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08 Километража 179000 км Сила 250 кс
Белгија, Roeselare
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MAN LE 14.224 LC
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-01 Километража 489703 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MAN TGS 18.320
9
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 23.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 482380 км Сила 320 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување MAN 10.163 LLC
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 3750 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-03-13 Километража 201588 км Сила 155 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MAN TGL 12.220 BL-EURO 6+JIGE SIMPLEX 5T+Lepel 1750 kg
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01-06 Километража 133412 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MAN TGM 15.240 BL + RAMPES HYDRAULIQUE
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 7322 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05-06 Километража 138629 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MAN TGL 12.250 Depanneur
27
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 467610 км Сила
Белгија, Herentals
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се