Филтри -

Камиони за шлепување MAGIRUS-DEUTZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување MAGIRUS-DEUTZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAGIRUS-DEUTZ 310D16 AK
9
42.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1976-02 Километража 167000 км Сила 224 kW
Унгарија, Eger
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се