Филтри -

Камиони за шлепување KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување KASSBOHRER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување KASSBOHRER SL2 - Mercedes Actros 2551
5
Контактирајте го продавачот
109.200 € PLN 495.000 PLN
Година 2018 Километража Сила
Полска, Stare Bielice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се