Филтри -

Камиони за шлепување JAC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони за шлепување JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.040 € COP 220.000.000 COP
Носивост 5800 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
55.060 € COP 228.400.000 COP
Носивост 8900 кг
Година 2023 Километража Сила
Колумбија, Bogota

Other makes in the section "Камиони за шлепување"

Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09 Километража 505000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 02/1994 Километража 234276 км Сила
Косово
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Евро Euro 1
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 03/2013 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Andreis Модел M93
Година 04/1992 Километража 250000 км Сила
Белгија, Charleroi
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 335000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
28.800 €
Година 2009-03-06 Километража 2011492 км Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 03/2013 Километража 197000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 5065 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 705000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1315 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12 Километража 285000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 1006000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-03-25 Километража 475550 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-06 Километража 462500 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
22.120 € GBP 18.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 125991 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 1260 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 301123 км Сила
Романија, Slobozia
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Носивост 3805 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Falkom Макара макара
Година 01/2017 Километража 275000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2190 кг Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 1988-01-25 Километража 271273 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 341000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
359.000 €
Носивост 16005 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04-01 Километража 73152 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 483543 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Isoli
Година 1987 Километража 570000 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7040 кг Макара макара
Година 1988-02-10 Километража 450000 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Носивост 700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2022 Километража 36000 км Сила
Белгија, Ans
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се