Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO од Унгарија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO DAILY 70-170 Autószállító csörlővel és rámpával
9
Контактирајте го продавачот
29.120 € HUF 10.350.000 HUF
Година 2015 Километража 175000 км Сила 170 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување IVECO Daily 70-180 DOKA
6
Контактирајте го продавачот
41.640 € HUF 14.800.000 HUF
Година 2017 Километража 240000 км Сила 181 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување IVECO DAILY 65 C 18
9
Контактирајте го продавачот
11.960 € HUF 4.250.000 HUF
Година 2008 Километража 380000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за шлепување IVECO 49-10 BE autómentő szerelvény
4
Контактирајте го продавачот
9.707 € HUF 3.450.000 HUF
Година 1997 Километража 249000 км Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се