Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони за шлепување IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-C1
Година 2023 Километража 25 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-C1
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-C1
Година 2023 Километража 25 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-C1 Макара макара
Година 2023 Километража Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-C1
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел ZP30-A1 Aluminium
Година 2023 Километража 35 км Сила
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Контактирајте го продавачот
83.040 € PLN 359.700 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
77.500 € PLN 335.700 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
77.500 € PLN 335.700 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
76.110 € PLN 329.700 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
25.370 € PLN 109.900 PLN
Носивост 5300 кг
Година 2015 Километража 390000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
18.440 € PLN 79.900 PLN
Носивост 3200 кг
Година 2012 Километража 165000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
18.470 € PLN 80.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Polmar
Година 09/2018 Километража 486000 км Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
40.380 € PLN 174.900 PLN
Носивост 1480 кг Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2018 Километража 157000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 2310 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars
Година 04/2017 Километража 225000 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
52.860 € PLN 229.000 PLN
Носивост 1200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Jasienica
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Носивост 2380 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Tevor Модел ZP30C1
Година 06/2015 Километража 523518 км Сила
Полска, Skarżysko-Kamienna
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-12-05 Километража 279000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
48.480 € PLN 210.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Fiault Модел Digicross
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Brzóze
Контактирајте го продавачот
92.110 € PLN 399.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел DiGiCROSS Макара макара
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Brzóze
Контактирајте го продавачот
137.400 € PLN 595.000 PLN
Носивост 2800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Brzóze
Контактирајте го продавачот
10.390 € PLN 45.000 PLN
Носивост 6670 кг Макара макара
Година 2006 Километража 446500 км Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 2380 кг Евро Euro 6
Година 12/2017 Километража 655000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
31.400 € PLN 136.000 PLN
Носивост 9300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Equip’men Макара макара
Година 2015 Километража 707200 км Сила
Полска, Pawłów
Контактирајте го продавачот
13.140 € PLN 56.900 PLN
Носивост 1200 кг
Година 2012 Километража 300000 км Сила
Полска, Świętoszówka
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се