Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

18 огласа: Камиони за шлепување IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Носивост 5000 кг Марка на каросерија Andreis Модел 2000 T5B - CON BRACCIO GRU CENTRALE Макара макара
Година 2015 Километража 196000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Година 2024 Километража 300 км Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Марка на каросерија Andreis
Година 2015 Километража 196000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale e forca gru ,, plateau et fleche
Година 2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale con braccio gru centrale
Година 02/2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Евро Euro 6 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale scarrabile , plateau coulissant
Година 2024 Километража 50 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Doppio piano con forca gru
Година 02/2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale e forca , plateau et panier
Година 2024 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Марка на каросерија Andreis Модел Pianale verricello nuovo, plateau et treuil neuf
Година 2024 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Andreis Модел Pianale girevole
Година 2015 Километража 260000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Andreis Модел 2000 T2 Макара макара
Година 12/2016 Километража 39000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2470 кг
Година 2001 Километража 400306 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2000 Километража 150499 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Евро Euro 1
Година 11/2000 Километража 124250 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година 1991 Километража 337000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи