Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO EUROTRAKKER MP410E42
7
цена на барање
Носивост 23300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001-5 Километража 37407 км Сила 420 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион за шлепување IVECO ML100E18/P EEV
25
аукција 5.000 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила 177 кс
Холандија, Leende
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување IVECO DAILY 50C TAKELWAGEN - TOW TRUCK - SCHLEPPFAHRZEUG
20
ВИДЕО
11.650 € Без ДДВ
Носивост 1890 кг
Година 2005-10-21 Километража 154885 км Сила 115 кс
Холандија, Lienden
камион за шлепување IVECO EUROCARGO AUT TOWTRUCK WINCH MOBIEL HOME
17
цена на барање
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07-04 Километража 30951 км Сила 252 кс
Холандија, Lienden
камион за шлепување IVECO Stralis 450 / Falkom / Brille / Double Plateau / Winch / Euro 5
25
38.800 € Без ДДВ
Носивост 6555 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-27 Километража 693542 км Сила 451 кс
Холандија, Tilburg
камион за шлепување IVECO TurboDaily 59-12 intercooler Takelwagen
22
ВИДЕО
7.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 1995-03-31 Километража 70050 км Сила 120 кс
Холандија, Lamswaarde
камион за шлепување IVECO Eurocargo ML100E18/P 4X2 Falkom Bril Lier Euro 5
31
22.950 €
Носивост 4640 кг Евро Euro 5 Модел Falkom Bril Lier
Година 2009-11 Километража 428944 км Сила 177 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување IVECO Eurocargo 120EL20 CNG Falkom Abschlepp
17
37.000 € Без ДДВ
Носивост 4580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-02 Километража 408060 км Сила 200 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување IVECO Eurocargo 120EL22 / Airco / Brille / Winch / Plateau / 6 Zits
22
19.800 € Без ДДВ
Носивост 11990 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-12-18 Километража 726812 км Сила 218 кс
Холандија, Tilburg
камион за шлепување IVECO Daily 65C
11
12.000 € Без ДДВ
Носивост 2040 кг Евро Euro 3
Година 2005-12-07 Километража 665448 км Сила 145 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување IVECO Stralis 260 S31 6x2 - Palfinger 23 TM Kraan - lift- stuuras, Ste
19
ВИДЕО
112.500 € Без ДДВ
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07-23 Километража 59935 км Сила 310 кс
Холандија, Tilburg
камион за шлепување IVECO Daily 65C15D Recovery truck
13
11.500 € Без ДДВ
Носивост 2020 кг Евро Euro 3
Година 2005-02-24 Километража 556338 км Сила 145 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување IVECO Eurocargo 130 ED 6T. Schuifplateau, Schiebplateu - Hubbrille - L
17
15.500 € Без ДДВ
Носивост 3330 кг Евро Euro 3
Година 2005-12-29 Километража 555691 км Сила 130 кс
Холандија, Tilburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се