Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување IVECO Trakker AD410T41 z.B. als Bergungs-Fahrzeug
14
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година нов Километража 437 км Сила 409 кс
Германија, Bovenden
камион за шлепување IVECO Daily 35S18HP Luftfederung Rot/Gelb/Weiss
15
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување IVECO EuroCargo 120E22P
10
Контактирајте го продавачот
89.990 €
Година 2021-03 Километража 350 км Сила 220 кс
Германија, Schöpstal
нови камион за шлепување IVECO Daily 35S18P
8
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
нови камион за шлепување IVECO Daily 35S18HP
12
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
нови камион за шлепување IVECO Daíly 72C18P
15
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daily 52C18/ Schiebeplateau, LED, SOFORT
15
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
камион за шлепување IVECO Daíly 70C18/P Schiebeplateau ,Brille
10
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daily 35S18 AUTOTRANSPORTER,Klima,Tempomat,Luft
13
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 20 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daíly 70C18/P Schiebeplateau ,Brille
15
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
камион за шлепување IVECO Daíly 70C18/P Schiebeplateau,Brille,AHK,Sofor t
12
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daily 72C18/ Schiebeplateau, Brille, LED, SOFORT
14
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daíly 70C18/P Schiebeplateau ,Brille
11
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daily 50C18 für SUVs,Busse
15
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
нови камион за шлепување IVECO Daíly 72C18/ 6,1m Schiebeplateaue, LED, SOFORT
13
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 50 км Сила 179 кс
Германија, Bottrop
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се