Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO од Франција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO Stralis 310
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Fiault
Година 10/2006 Километража 660000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis 310
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 11/2006 Километража 660000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на каросерија Fiault
Година 10/2006 Километража 663000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Марка на каросерија Fiault
Година 10/2006 Километража 663000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за шлепување IVECO Stralis
15
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2006-12-10 Километража 660000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се