Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO од Данска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO Daily 70C17 *7 seats *Abschlepwagen *13600€netto
24
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 496698 км Сила 170 кс
Данска, Sorø
камион за шлепување IVECO Daily 65C18 7 seats
23
6.800 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 680900 км Сила 177 кс
Данска, Sorø
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување IVECO Eurocargo ML 120EL22
25
цена на барање
Носивост 4775 кг Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 11970 км Сила 220 кс
Данска, Horsens V
камион за шлепување IVECO Daily 70c
8
39.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2016-01-25 Километража 272000 км Сила 125 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување IVECO Euro Cargo 160E P/FP
16
154.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11-11 Километража 2310 км Сила 207 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување IVECO Eurocargo ML 120EL22
25
цена на барање
Носивост 4775 кг Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Isoli
Година 2011-01 Километража Сила 220 кс
Данска, Silkeborg
камион за шлепување IVECO Daily 55S18w
11
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Omars Модел Grill
Година 2010-09 Километража 36500 км Сила 180 кс
Данска, Svendborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се