Филтри -

Камиони за шлепување IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување IVECO од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување IVECO Tow truck IVECO DAILY
15
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 18E28 RECOVERY TRUCK
14
7.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002-07-24 Километража Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување IVECO TRAKKER 360-6X2+ PORTE ENGIN + RALENTISSEUR
9
15.750 € Без ДДВ
Носивост 14715 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-14 Километража 941995 км Сила 360 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување IVECO Daily 65C18D/P
13
16.200 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел Falkom Hydraulique
Година 2008-04-04 Километража 324000 км Сила 130 kW
Белгија, Dilbeek
камион за шлепување IVECO ML 80 E18D 2X
18
ВИДЕО
21.500 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Евро Euro 5
Година 2010-10-01 Километража 690125 км Сила 177 кс
Белгија, Meer
камион за шлепување IVECO ML 80 E18D
19
ВИДЕО
21.500 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Евро Euro 5
Година 2010-10-01 Километража 690125 км Сила 177 кс
Белгија, Meer
камион за шлепување IVECO ML 80 E18D
21
ВИДЕО
17.900 € Без ДДВ
Носивост 2480 кг Евро Euro 5
Година 2009-03-31 Километража 787986 км Сила 177 кс
Белгија, Meer
камион за шлепување IVECO EUROCARGO 80-160L
17
22.500 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Евро Euro 6
Година 2018-07-04 Километража 24176 км Сила 160 кс
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се