Филтри -

Камиони за шлепување ISUZU

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување ISUZU: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.360 € RUB 1.150.000 RUB
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.714 € RUB 750.000 RUB
Носивост 3000 кг
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.910 € RUB 1.800.000 RUB
Носивост 8000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
26.720 € RUB 2.300.000 RUB
Носивост 12000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 39.280 €
Носивост 4420 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 155 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
23.050 € HUF 8.160.000 HUF
Година 2013 Километража 75000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се