Филтри -

Камиони за шлепување Ford Trucks

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување Ford Trucks: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување Ford Trucks Transit 460
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.730 € RUB 1.690.000 RUB
Носивост 3000 кг
Година 2015 Километража 146000 км Сила 155 кс
Русија, Брянский р-н, п. Супонево
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се