Филтри -

Камиони за шлепување FORD

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување FORD: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Модел VULCAN
Година 05/1992 Километража 86400 км Сила
Полска, Koło
Контактирајте го продавачот
20.260 € PLN 95.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 206000 км Сила
Полска, Bydgoszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување FORD F350 камион за шлепување FORD F350 камион за шлепување FORD F350
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1900 кг
Година 2001 Километража 100000 км Сила
Франција, La Roche-sur-Foron
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 4
Година 07/1991 Километража 700000 км Сила
Франција, Béthune
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се